Moravskoslezký kraj
+420 607 625 502
Příspěvková organizace MSK

Obecné informace

Ubytovací kapacity

4 dvoulůžkové pokoje standard s vlastním sociálním zařízením                                                                                      50 třílůžkových pokojů a 10 čtyřlůžkových pokojů v kategorii turistické - společná sociální zařízení na jednotlivých patrech

Vybavení

Kuchyňka a společenská místnost na každém patře s kabelovou TV , možnost využití vybaveného baru, využití jídelny, automaty na teplé nápoje a studené nápoje + cukrovinky. Otevřené ohniště ve sportovním areálu.Wifi.

Doprava

Vlastní s možností bezplatného parkování v areálu nebo autobusem do zastávky Bílá střed – ubytování 30m od zastávky.

Stravování

Podle přání ubytovaných - snídaně, polopenze, plná penze , dětské porce.

Sportovní vyžití

V okolí školy jsou tři sjezdovky vzdálené cca 100m, snowboard park, upravené běžecké tratě. Tři tenisové kurty, hřiště na plážový volejbal, fotbalové hřiště, sportoviště pro provozování atletických disciplín. Přímo v areálu stolní tenis, posilovna, malá tělocvična se základním vybavením a cvičnou horolezeckou stěnou, po dohodě možno využít jako společenský sál s kapacitou asi pro 80 osob. Koupání a rybolov v dosahu. Ideální terén na cykloturistiku a jízdu na horských kolech. V místě servis a půjčovna kol.

Ostatní služby

Půjčovna a opravna lyží a snowboardů 50m od místa ubytování. Lyžařská a snowboardová škola v místě, prodej tisku, smíšeného zboží, potravin. Po dohodě vstup domácím zvířatům povolen.

Nadcházející akce
Archiv novinek